HAKKIMIZDA

 

Açıkhava Reklam Sektörü Türkiye’de ve Dünyada günümüz koşullarının oluşturduğu ihtiyaçlar doğrultusunda yeni teknolojilerle büyüyen bir pazar haline gelmiştir.
 

Bu gelişen pazarda, markaların açıkhava reklam mecralarını tercih etmelerinin en önemli sebebi ; reklam kampanyalarının etkinliğini arttırmak ve kentsel yapı içindeki etkili reklam alanlarında, özel uygulamalarla tüketiciyle duygusal bir bağ kurarak hedef kitlelerine ulaşmayı amaçlamalarıdır.  

UNIVERSAL MEDYA, yaptığı Ar-Ge çalışmaları sonucunda, ebatları ve etkinliği nedeniyle böyle bir mecraya ihtiyaç olduğunu belirledikten sonra, Açıkhava reklam sektörüne yeni bir boyut kazandırmak üzere 2013 Yılında UNIBOARD Plus projesini İSTANBUL’da hayata geçirmiş ve 1 Nisan 2014 itibariyle pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.  

UNIVERSAL MEDYA mevcut UNIBOARD Plus Reklam Panoları Portföyünü, 2014 yılı sonuna kadar İSTANBUL’un etkinlik gücü yüksek ve merkezi lokasyonlarda hizmet verecek şekilde büyütecektir.
 

Ayrıca UNIBOARD & UNIBOARD Plus Açıkhava Reklam Network’ünün yanı sıra; Billboard, Megalight /CLB, Raket/CLP , Duvar ve Parapet Reklam alanlarından oluşacak çok çeşitli ürün yelpazesiyle , İSTANBUL başta olmak üzere tüm TÜRKİYE’de yaygınlaştırarak hizmet vermeyi sürdürecektir.